Κυριακή, 27 Απριλίου 2014

Το ψηφοδέλτιο του Νίκου Γκόντα στο Δήμο Ιωαννιτών

ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
Οι παρακάτω υπογράφοντες δηλώνουμε με την παρούσα ότι σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.3852/2010 όπως αυτός ισχύει και των σχετικών υπουργικών αποφάσεων, καταρτίσαμε συνδυασμό και αποδεχόμαστε την συμμετοχή μας ως υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι-Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων-Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων-Εκπρόσωποι Τοπικών Κοινοτήτων, όπως αναγράφεται για τον καθένα από εμάς στην παρούσα δήλωση κατάρτισης του Συνδυασμού στις προσεχείς δημοτικές εκλογές της 18ης Μαΐου 2014 και στις τυχόν επαναληπτικές της 25ης Μαΐου 2014 στο ΔΗΜΟ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ της Περιφερειακής Ενότητας Ιωαννίνων της Περιφέρειας Ηπείρου.Εξουσιοδοτούμε δε με την παρούσα τον υποψήφιο Δήμαρχο κ. ΓΚΟΝΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του Δημητρίου, ο οποίος ρητά δηλώνει ότι αποδέχεται την εξουσιοδότηση αυτή, να επιδώσει με δικαστικό επιμελητή την παραπάνω δήλωση μας ή να την παραδώσει με απόδειξη στον κ. Πρόεδρο Πρωτοδικών Ιωαννίνων, μαζί με όλα τα σχετικά δικαιολογητικά και δηλώσεις που απαιτούνται βάσει του άρθρου 19 του ν. 3852/10 όπως αυτός ισχύει.

Υποψήφιος Δήμαρχος
ΓΚΟΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΛΑΖΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ανατολής)
2
ΜΑΝΤΖΙΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ανατολής)
3
ΠΕΤΡΑΤΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ανατολής)
4
ΤΣΟΥΡΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ανατολής)
5
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ανατολής)






ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
2
ΑΡΓΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
3
ΑΥΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗΣ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
4
ΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
5
ΓΚΙΚΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
του
ΠΑΝΤΕΛΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
6
ΓΚΟΝΤΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
7
ΓΟΥΛΑ
ΣΕΒΑΣΤΗ
του
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
8
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
9
ΔΟΥΜΑ
ΗΛΕΚΤΡΑ (ΤΕΤΑ)
του
ΛΕΑΝΔΡΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
10
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΣΤΑΥΡΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
11
ΕΞΑΡΧΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
12
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
13
ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗ -ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ
ΜΑΡΙΝΑ
του
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
14
ΚΙΤΣΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
15
ΚΟΣΜΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
16
ΚΡΙΚΩΝΗ
ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΕΝΙΑ)
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
17
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
18
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
19
ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
20
ΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
21
ΜΑΝΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΘΩΜΑ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
22
ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
23
ΜΠΑΓΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
24
ΜΠΑΛΤΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
του
ΚΛΕΑΝΘΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
25
ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
26
ΜΠΕΛΛΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
27
ΜΠΕΤΟΥΝΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
του
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
28
ΜΠΙΓΓΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
29
ΜΠΟΖΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
30
ΝΑΣΤΟΥ
ΕΛΕΝΗ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
31
ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
32
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
33
ΝΤΟΒΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ)
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
34
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
35
ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΠΕΡΙΚΛΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
36
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)
του
ΜΙΧΑΗΛ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
37
ΠΑΠΠΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)
του
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
38
ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
39
ΣΑΪΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΝΑΠΟΛΕΩΝΤΟΣ -ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
40
ΣΑΡΑΜΠΑΣΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
του
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
41
ΣΙΑΦΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
42
ΣΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
43
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
44
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ)
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
45
ΤΕΝΕΧΤΣΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
46
ΤΖΙΑΦΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΤΙΜΟΛΕΩΝΤΟΣ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
47
ΤΟΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
48
ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ
του
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
49
ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
50
ΤΣΙΛΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
51
ΤΣΟΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
52
ΤΣΟΥΜΑΝΗ
ΑΝΝΑ
του
ΑΡΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
53
ΦΑΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)
54
ΧΗΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ιωαννιτών)






ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΑΛΕΞΙΟΥ-ΛΕΟΝΤΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μπιζανίου)
2
ΜΠΕΛΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΠΕΡΙΚΛΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μπιζανίου)
3
ΣΙΝΤΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ
του
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μπιζανίου)




ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΚΙΤΣΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Νήσου Ιωαννίνων)





ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ


Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΒΛΕΤΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΗΡΑΚΛΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Παμβώτιδος)
2
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Παμβώτιδος)
3
ΛΙΣΓΑΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΠΕΤΡΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Παμβώτιδος)
4
ΝΑΚΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Παμβώτιδος)
5
ΠΗΧΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Παμβώτιδος)
6
ΡΑΠΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Παμβώτιδος)
7
ΤΣΑΡΠΕΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Παμβώτιδος)





ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΖΙΑΚΑ
ΕΛΕΝΗ
του
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Περάματος)
2
ΤΖΙΜΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Περάματος)
3
ΧΑΡΙΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΜΙΧΑΗΛ
(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Περάματος)






ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ανατολής)
2
ΒΑΣΣΟΥ
ΣΟΦΙΑ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ανατολής)
3
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ανατολής)
4
ΠΑΝΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
του
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ανατολής)
5
ΡΙΖΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
του
ΜΑΝΘΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ανατολής)
6
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ανατολής)






ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΟΧΗΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
του
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Εξοχής)
2
ΒΛΑΧΟΥ
ΜΙΡΑΝΤΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Εξοχής)
3
ΖΕΚΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
του
ΝΑΠΟΛΕΩΝΤΟΣ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Εξοχής)






ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
2
ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
3
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
4
ΓΗΤΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
5
ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
6
ΖΥΓΟΥΡΗ
ΕΙΡΗΝΗ
του
ΑΝΔΡΕΑ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
7
ΚΟΝΤΑΞΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
8
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
του
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
9
ΜΑΡΤΙΝΙ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
του
ΜΑΡΚ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
10
ΜΠΕΝΑΤΣΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
11
ΠΕΤΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
12
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
13
ΣΛΟΥΤΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
14
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΘΩΜΑ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
15
ΤΖΙΟΒΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΕΥΘΥΜΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)
16
ΦΑΙΤΑ
ΕΥΦΗΜΙΑ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Ιωαννιτών)






ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΣΙΚΑ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Κατσικά)
2
ΔΑΡΔΑΜΑΝΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Κατσικά)
3
ΚΡΑΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΠΕΤΡΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Κατσικά)
4
ΛΙΣΓΑΡΑ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Κατσικά)
5
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
 ΛΕΩΝΙΔΑ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Κατσικά)
6
ΣΙΣΚΑ
ΧΑΡΟΥΛΑ
του
ΙΩΣΗΦ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Κατσικά)







ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΜΑΡΩΝ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΚΩΤΣΙΝΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων)
2
ΝΑΝΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων)
3
ΡΑΠΤΗ
ΛΕΥΚΟΘΕΑ
του
ΧΑΡΙΣΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων)
4
ΣΚΟΥΡΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων)
5
ΤΣΟΥΡΑ
ΑΝΘΗ
του
ΜΙΧΑΗΛ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΓΑΡΑΦΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Νεοχωροπούλου)
2
ΜΠΟΖΙΟΥ
ΑΣΗΜΟΥΛΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Νεοχωροπούλου)
3
ΠΑΠΠΑ
ΕΥΔΟΚΙΑ
του
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Νεοχωροπούλου)
4
ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
του
ΤΙΜΟΛΕΩΝΤΟΣ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Νεοχωροπούλου)






ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Νήσος)



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΓΚΙΓΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΚΛΕΟΜΕΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Νήσου Ιωαννίνων)
2
ΕΞΑΡΧΟΥ
ΕΛΕΝΗ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Νήσου Ιωαννίνων)
3
ΝΕΟΥ
ΕΥΔΟΞΙΑ
του
ΑΙΜΙΛΙΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Νήσου Ιωαννίνων)
4
ΠΑΓΩΤΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Νήσου Ιωαννίνων)






ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΗΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΑΞΟΥΡΓΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΘΕΟΦΙΛΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Πεδινής)
2
ΑΡΓΥΡΗΣ-ΣΠΟΥΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Πεδινής)
3
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Πεδινής)
4
ΣΙΝΤΟΥ-ΜΑΝΤΕΛΑ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
του
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Πεδινής)
5
ΤΖΑΛΛΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
του
ΗΛΙΑ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Πεδινής)
6
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΝΟΥ
ΣΟΥΖΑΝ-ΒΑΛΕΡΗ
του
ΣΤΑΝΛΕΥ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Πεδινής)







ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΓΚΑΡΑΜΕΤΣΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Σταυρακίου)
2
ΛΟΥΤΣΑΡΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
του
ΜΙΛΤΙΑΔΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Σταυρακίου)
3
ΜΑΝΩΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Σταυρακίου)
4
ΜΟΥΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος δημοτικής κοινότητας Σταυρακίου)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΔΑΡΔΩΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αμπελείας)
2
ΛΙΑΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αμπελείας)
3
ΛΟΥΦΑΚΗ
ΒΑΡΒΑΡΑ
του
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αμπελείας)
4
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
του
ΣΤΑΥΡΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αμπελείας)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΦΙΘΕΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αμφιθέας)
2
ΚΟΛΟΚΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αμφιθέας)
3
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αμφιθέας)
4
ΤΖΙΑΛΛΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Αμφιθέας)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Ανατολικής)
2
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Ανατολικής)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΚΩΣΤΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Ασβεστοχωρίου)
2
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΦΩΤΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Ασβεστοχωρίου)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΓΚΟΥΡΜΠΑΤΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
του
ΠΕΤΡΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Βασιλικής)
2
ΖΑΡΜΠΑΛΑ-ΜΑΚΑΡΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Βασιλικής)
3
ΚΟΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Βασιλικής)
4
ΚΟΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΛΕΞΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Βασιλικής)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΒΗΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΛΑΜΠΡΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Δαφνούλας)
2
ΡΑΠΤΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
του
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Δαφνούλας)
3
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Δαφνούλας)
4
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Δαφνούλας)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΒΟΛΛΑ
ΗΛΕΚΤΡΑ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Δροσοχωρίου)
2
ΜΠΙΣΤΑΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
του
ΑΛΕΞΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Δροσοχωρίου)
3
ΚΟΥΡΤΕΖΗ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Δροσοχωρίου)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΠΑΠΠΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ηλιόκαλης)
2
ΤΑΣΙΟΥΛΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ηλιόκαλης)
3
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΝΑΠΟΛΕΩΝΤΟΣ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ηλιόκαλης)
4
ΤΣΙΩΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Ηλιόκαλης)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Καστρίτσας)
2
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
του
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Καστρίτσας)
3
ΝΑΚΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Καστρίτσας)
4
ΣΤΕΦΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
του
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Καστρίτσας)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Κόντσικας)
2
ΠΑΠΠΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Κόντσικας)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΜΗΡΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΘΕΜΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κοσμηράς)
2
ΘΕΜΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κοσμηράς)
3
ΠΑΠΠΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κοσμηράς)
4
ΣΙΑΦΑΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κοσμηράς)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κουτσελιού)
2
ΔΟΣΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κουτσελιού)
3
ΜΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κουτσελιού)
4
ΝΤΟΒΑ
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κουτσελιού)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κρανούλας)
2
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κρανούλας)
3
ΤΡΑΧΑΝΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
του
ΦΩΤΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κρανούλας)
4
ΤΣΙΩΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κρανούλας)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΨΗΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
ΣΤΑΘΟΥΛΑ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Κράψης)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΛΑΔΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κρύας)
2
ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κρύας)
3
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Κρύας)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΠΑΠΠΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Κρυόβρυσης)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΓΚΙΑΔΩΝ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΑΥΓΕΡΗΣ- ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Λιγκιάδων)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΑΔΩΝ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΒΛΑΧΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Λογγάδων)
2
ΜΠΑΓΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Λογγάδων)
3
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Λογγάδων)
4
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Λογγάδων)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΙΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΣΙΩΚΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Μάζιας)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΟΛΙΑΣΗΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΓΟΥΣΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Μανολιάσης)
2
ΝΤΑΦΛΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Μανολιάσης)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΚΟΝΙΝΗ
ΑΓΑΘΗ
του
ΠΑΝΤΕΛΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Μουζακαίων)
2
ΚΟΝΤΟΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Μουζακαίων)
3
ΣΚΟΥΡΤΗ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Μουζακαίων)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΑΦΡΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΛΛΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Μπάφρας)
2
ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΣΑΒΒΑ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Μπάφρας)
3
ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Μπάφρας)
4
ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Μπάφρας)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΖΙΑΒΡΟΥ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Μπιζανίου)
2
ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Μπιζανίου)
3
ΠΡΙΑΒΑΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Μπιζανίου)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΜΙΧΑΗΛ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Νεοκαισαρείας)
2
ΓΙΩΤΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Νεοκαισαρείας)
3
ΕΥΤΥΧΙΑΔΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
του
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Νεοκαισαρείας)
4
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΝΝΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Νεοκαισαρείας)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΜΑ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΓΚΟΓΚΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Περάματος)
2
ΓΟΥΣΙΑ
ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Περάματος)
3
ΝΤΟΒΑ
ΜΑΡΙΑ
του
ΑΙΑΝΤΑ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Περάματος)
4
ΤΣΙΡΩΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Περάματος)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΘΑΝΑΣΙΑ
ΕΛΕΝΗ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Περιβλέπτου)
2
ΚΩΣΤΑΚΙΤΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΑΣΗΜΑΚΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Περιβλέπτου)
3
ΜΠΟΝΟΒΑ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Περιβλέπτου)
4
ΤΑΣΙΟΥΛΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
του
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Περιβλέπτου)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΒΛΕΤΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Πλατανιάς)
2
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Πλατανιάς)
3
ΠΑΠΠΑΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Πλατανιάς)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΚΟΥΤΛΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Πλατάνου)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΟΘΩΝ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
(Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας Σπόθων)







ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ



Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ



1
ΒΙΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
του
ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Χαροκοπίου)
2
ΚΟΣΜΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Χαροκοπίου)
3
ΤΑΤΣΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας Χαροκοπίου)